Září 2017

Moji milí,

kromě školy začínajú aj Bílovické hody! Akce veliká, lákadel všude plno. Tož co řéct: opatrně a furt ve střehu - hlavně ti, co majů dělenů stravu- v jedné ruce klobásek a v druhé cukrovú vatu, u starečka kvášák, u dolní starenky Boží milosti a k temu v hrnku trošku burčáku. Tým udělá dobře v batůžku Harmasan (toaletní papír), v jedné kapse Nux Vomica 15 CH a v druhéj živočišné uhlé. Bolavé břůško druhého dňa spraví Lnica květel – psané minule. Kemu sa to nechce hledat tož dát jednu polévkovú lžicu Lnice do čtvrtlitráčka hrnka, přidá tabletu Sacharinu a zaleje horků vodú, po 9 minutách přecedí a vypije. Opakuje sa eště aj druhého dňa.

Ti co vystojá frontu na turecký med a nedej Bože Coca colu, nech počítajú, že se ich budú sdílat s vosama, tých je letos požehnaně, rozumu moc nepobraly a tož sa nedivte že vás aj štípnů. Apis mellifica 15 CHLedum 30CH nebo Phytolaca decandra vás z teho dostane.

Kdo sa bude motat blízko kolotoča može dostat ranu, tým , keří se pobijů kvůlivá děvčici (to sa može) alebo dostanů po čuni, že vyrypovali na sóle že Sparta je lepší než Kometa to projede či iné důležité věci, bude pomoženo od modřin Arniků 15 CH. K mání z tychto důvodů je aj Bellis perenis 15 CH .

Zpěváčci, co si laďá hlasivky surovým žlůtkem pančovaným Salmonellů udělá dobře Arsenicum album 15 CH a Antimonum crudum 5 CH obě naráz. Krom vajec sa ztráta hlasu šteluje Arniků 9 CH nebo Ferrem phosphoricem 9 CH.

Noci aj meze sú už chladné, mějte s sebú Aconitum 15 CH.

Přeju pěkné hody.

A ěště něco – půl roka se na vás bude v ordinaci usmívat aj paní doktorka Jana-tož důfám, že nebudete mět očiska eném pro ňu a že aj já sa vám možu podívat do krka.

Mějte se pěkně, ve škole ať vám to všeckým ide a buďte zdraví.

Mám vás rád – doktor Zbyněk

Zdravotnické zařízení MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.

Ambulance pro děti a dorost

Moravský Žižkov,
Velké Bílovice a Podivín

  • MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.
  • B.Němcové 622/9, 691 45 Podivín
  • IČ: 27702766
    společnost vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 53200

vytvořil pixelhouse.cz