Květen 2017

Zdar děcka,

prázdniny na krku, řepka zase v květu a nekeří z vás vypadajú zaséj jak angoráci. Tož pro opáčko: Alium cepa 5CH když rudnú a pálijú očiska a horký sopel dere kožu pod nosem, Sabadilla 9 CH když sa možete ukýchat, Euphrasia 15CH když očiska nesvrbijú ale sú rudé a Apis mellifica 15 CH když do teho všeckého aj oteče tvářička. Tým co sú aj dušní, poslúží Blata orientalis 15 CHHistamin 30 CH – když nezabere, dajte 5 CH. No ale hlavně odpusťte si dráždivú stravu – žádné ostré klobásky, nic s pepřem, nedaj Bože tak čili! A ti mlsní pozor – aj cukr vynechajte, to značí žádné kokina, žádné čokolády, počkajte až nadělajú z řepky státem dotovanú naftu a až topolové chmýří spláchne búřka.
Objevujú sa spalničky, v televizi vás strašá smrťú, ale optajte se stařečků,který z nich to neměl když byl malý, příroda si dělá co chce a nehledí kdo byl očkovaný, větrom a dešťu sa poručit nedá, to je isté už z dob hlubokého míru, tož když to přijde, požúlajte Belladonnu 30 CH a Mercurius corrosivus 15 CH 3x2, do prvních flekanců by měla byt aj teplota jak při chřipce. Když sem byl malý, maměnka mě dali za hlt peprmintky, do večera sem byl celý strakatý a bylo vyhrané.

Létajte po venku, natrhajte bezového květu a březového lisťá, v zimě sa budú hodit. Kerým nezmrzly, oberú si třešně a mezi tým sa aj něco našprtajte, ať to vysvědčení stojí za to. Mějte sa rádi, nežalujte a nepomlúvajte, ať z vás majú páni kantoři, rodiče aj Pán bůh radost.

Mějte sa pěkně, ať sa daří. Mám vás všecky moc rád. Váš doktor

Zdravotnické zařízení MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.

Ambulance pro děti a dorost

Moravský Žižkov,
Velké Bílovice a Podivín

  • MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.
  • B.Němcové 622/9, 691 45 Podivín
  • IČ: 27702766
    společnost vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 53200

vytvořil pixelhouse.cz