Listopad 2016

Zdar děcka, objevil jsem Ameriku. Pozorně čtite.

Kdo je zasněný během vyučováňá, působí plachým dojmem, drží sa dál od druhých (nesmělý), kerý sa blbě vypořádává s rychlosťú a výkonem a k vůli temu nerad sútěží, kerý je tvořivý a citlivý, ale chybí mu sebevědomí a má jak sa říká súcit s druhýma a ochotně jim pomáhá. Nemá zájem o někeré předměty ve škole ( matika), ale zajímá sa o biologiu, náboženství a také ty společenské vědy ( ne drby). Kerý nesnášá hluk, neklid a násilí, má smysl pro spravedlnosť, bojí sa, že ztratí lásku tých co sú kolem a potřebuje stran teho mět jistotu a hodně podpory a ten co aj za bílého dňa vidí andělíčky a s panenků Marijú si večer vykládá a oplývá tým mimosmyslovým vnímáním, tož ten není žádný blbec, ale HSC – jak říkajú Američani Highly Sensitive Child – po našemu Moc citlivé děcko.

Tož estli to na někerého z vás pasuje, tož dojdite na kus řeči, ať vím kolik vás je a něco s tým vymyslíme.

Ve škole vás asi majú za nepozorných rebelů a vám to asi připadá zbytečné valit si do hlavy někeré ty nepotřebné blbosti a eště k temu na čas. Už Jan Ámos Komenský, co odešel z Moravy, aby učil iných říkal, že bez pána Boha to nejde a všeliké kvaltování pro hovado dobré jest. A tož odpoledňa při úkolách si pustite druhú větu z keréjsi z Mozartových synfónií či smyčcový kvartet a uvidíte za čas, jak sa vám to bude lehko učit, aj imunita poleze nahoru.

Další, co vám chcu řéct je to, že tu máme zasej podzim a tož Aconitum do kapes a hybaj na šípky, jak prochladnete, zejde sa. Totkaj vás pár došlo s olezlů pusénků, dlaňama aj šlapkama, budete sa divit ale je to viróza, kerů pomenovali Syndrom pusa, ruka, noha. Tož tej přináleží Mercurius corrosivusvitamín bezinkový olej na ty vřídky a klid v posteli. Kemu by sa to dostalo aj do puse, tož ten ať popíjá heřmánek. K temu je dobré nechat si předčítat Gabru a Málinku, lebo smích léčí.

Včil sa aj dost blije, trvá to aj dva dni, dajte si Veratrum album 15CH a Chinu 5 CHvitamín É aj  a zapijte to Lnicú květel (do ¼ hrnka 1 polévkovú lžicu lnice, 1 sacharin, zalét horkú vodú a luhovat 9 minut), za 2 dni bude dobře.

Mějte sa dobře, ozvu sa.

ZaM

Zdravotnické zařízení MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.

Ambulance pro děti a dorost

Moravský Žižkov,
Velké Bílovice a Podivín

  • MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.
  • B.Němcové 622/9, 691 45 Podivín
  • IČ: 27702766
    společnost vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 53200

vytvořil pixelhouse.cz